Stary Kleparz

Zobacz zdjęcia

Najszybsze*****

Najszybciej dostępne delikatesy z Pimiento. Na miejscu lub do domu. Tuż obok urokliwego i tętniącego życiem placu targowego Stary Kleparz.

To kameralne delikatesy oraz bistro pełne jakości, z której jesteśmy znani. Wizytówką tego miejsca jest specjalny piec służący do wypiekania złocistych i soczystych kurczaków, a także wyjątkowe wędliny oraz steki z najznakomitszej wołowiny na świecie. Sercem tego miejsca są ludzie. Z radością ugościmy Cię tu śniadaniem i lunchem.

Spod lady*****

W targowym sercu Krakowa - dzielnicy Stary Kleparz - możesz liczyć na najwyższy poziomu doświadczeń naszej marki. W Pimiento Shop and Bistro wybierzesz konkretny produkt zza lady, który przyrządzimy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Nasze propozycje znajdziesz pod przyciskiem poniżej.

Zobacz menu

Rezerwacja*****

Bardzo się cieszymy, jeśli nasza wołowina i gościnność przekonały Cię do odwiedzenia Pimiento Shop & Bistro. Na zakupy możesz przyjść w każdej chwili. Jeśli jednak chcesz zjeść u nas śniadanie lub lunch, rekomendujemy rezerwację. Poniżej udostępniamy Ci służący do tego formularz. Proponujemy również drogę telefoniczną lub mailową – wykorzystaj do tego dane w stopce strony. Miło nam będzie Cię ugościć.

Rezerwuj

Let's meat!*****

Kulinarny projekt, który powstał z miłości do gotowania i dzielenia się jedzeniem – bo najpyszniej jest celebrować czas w towarzystwie najbliższych osób. Z produktów dostępnych w naszych delikatesach goście i przyjaciele Pimiento wybierają te najbardziej przez siebie lubiane, następnie przygotowują z nich potrawy, a z nami dzielą się przepisem na danie, które stworzyli. Dzięki temu możemy poznać się bliżej.

Przepisy